Україна, м Дніпро, площа академіка Стародубова 1

Выборы директора института

Вибори директора Інституту

ОГОЛОШЕННЯ

8 квiтня (четвер) 2021 р. з 9:00 до 15:00 в приміщенні зали вченої ради IЧМ НАН України за адресою м. Днiпро, площ. Академіка Стародубова, 1 (3-ий поверх) відбудуться вибори директора ІЧМ НАН України. Голосувати (брати участь у виборах) мають право штатні наукові працівники Інституту. Для голосування необхідно при собі мати посвідчення особи. З метою забезпечення протидії поширенню COVID-19, виборці мають приходити у захисній масці та з ручкою для голосування.

21 січня 2021 року Національна академія наук України відповідно до частини 6 статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», оголосила конкурс на заміщення посад директорів наукових установ НАН України:

По Відділенню фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України.

Відповідно до Статуту НАН України право висунення кандидатів на посаду директора наукової установи мають: Президія НАН України, бюро відповідного відділення НАН України, члени НАН України, вчена рада наукової установи, колективи наукових відділів наукової установи.

Кандидат на посаду директора державної наукової установи має вільно володіти державною мовою, мати науковий ступінь доктора наук або доктора філософії і стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Прийом документів претендентів здійснюється відповідним відділенням НАН України протягом двох місяців з дня оприлюднення оголошення до 21 березня 2021 року за адресом: вул. Володимирська, 54, м. Київ.

Вичерпна інформація розміщена за посиланням:

http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7401

З метою підготовки і проведення виборів директора ІЧМ НАН України у 2021 році, згідно з «Методичними рекомендаціями щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», «Основними принципами організації та діяльності наукової установи НАН України», затвердженими постановою Президії НАН України від 14.09.2016 № 180, а також розпорядженнями Президії HAH України від 23.01.17 р. № 45 та від 09.03.17 р. №170 і Статутом ІЧМ НАН України розроблено Положення ІЧМ НАН України про організаційний комітет та виборчу комісію з проведення виборів директора.

Наказом директора ІЧМ НАН України №10-а від 25.01.2021:

 1. Прийнято Положення про організаційний комітет та виборчу комісію з проведення виборів директора інституту, затверджене Вченою радою ІЧМ НАН України за погодженням з Профспілковим комітетом інституту.
 2. Утворено Організаційний комітет з проведення виборів директора інституту у 2021 році у складі:
 • Меркулов О.Є. – заступник директора з наукової роботи;
 • Кононенко Г.А. – вчений секретар;
 • Тогобицька Д.М. – завідувач ВФХП;
 • Чернятевич А.Г. – гол.наук.спів. ВМС;
 • Парусов Е.В. – завідувач ВТОМ;
 • Семеренко Ю.І. – заступник директора з загальних питань;
 • Ружина Л.М. – начальник відділу кадрів.
 1. Утворено Виборчу комісію з проведення виборів директора інституту у 2021 році у складі:
 • Маначін І.О. – голова РВМ;
 • Кисельова В.В. – зав. НТГ;
 • Джигота М.Г. – пров.інж. ЛТЕТ ВМЧ;
 • Голуб Т.С. – с.н.с. ВМС;
 • Тубольцев Л.Г. – завідувач ОПІІ;
 • Баюл К.В. – с.н.с. ВТОСУ.

Прийнято Положення про організаційний комітет та виборчу комісію з проведення виборів директора інституту, затверджене Вченою радою ІЧМ НАН України за погодженням з Профспілковим комітетом інституту  Положення про вибори директора  

16 лютого 2021 р. колектив відділу процесів і машин обробки металів тиском своїм рішенням висунув кандидатуру завідувача відділом д.т.н., с.н.с. Приходько І.Ю. для участі у виборах на посаду директора Інституту. Рішення схвалене учасниками збору одностайно.  Витяг Приходько І.Ю.

16 лютого 2021 р. колектив відділу проблем деформаційно-термічної обробки конструкційних сталей своїм рішенням висунув кандидатуру діючого директора Інституту д.т.н., с.н.с. Бабаченка О.І. для участі у виборах на посаду директора Інституту. Рішення схвалене учасниками збору одностайно.   Витяг Бабаченко О.І.

18 лютого 2021 р. Вчена рада Інституту на своєму засіданні (Протокол №2 від 18.02.2021 р., де були присутні 19 з 21 її членів) підтримала кандидатури д.т.н., с.н.с. Бабаченко О.І. і д.т.н., с.н.с Приходько І.Ю. для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України.   Витяг з протоколу вченої ради 

Листом від Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства №84-29 від 24 березня 2021 р. повідомили, що у зв’язку з виборами директора Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, оголошеними постановою Президії НАН України від 27.11.2020 № 248, кандидатами на посаду директора висунуто та зареєстровано д.т.н. О.І. Бабаченка та д.т.н. І.Ю. Приходька.  2 лист-вибори-ІЧМ

Виборча програма кандидата на посаду директора ІЧМ НАН України д.т.н. Бабаченко Олександра Iвановича.  Виборча програма 

Виборча програма кандидата на посаду директора ІЧМ НАН України д.т.н. Приходька Iгоря Юрiйовича. Виборча програма